Op weg naar je diner 2024

Haps

Zaterdag 27 juli is de derde editie ‘Op weg naar je diner’, een evenement georganiseerd door de boeren uit het Land van Cuijk met het initiatief ‘Boeren en tuinders pakken uit in de zomer’.

Een fietstocht van 35 kilometer door Land van Cuijk. Startend in Haps passeer je onderweg de ingrediënten van het diner en kun je buurten met de boer. Met aan het einde een diner op de boerderij van familie Loeffen aan de Beerseweg in Haps op het boerenfestivalterrein.

De fietstocht vertelt het verhaal van de ingrediënten van het diner. Beleef wat je eet, fiets en geniet van het platteland van Land van Cuijk. Een landschap dat grotendeels is gemaakt door boerenhanden met goei leven, goei eten en goei beweging. Met aan het einde gezellig samen eten en buurten met de boeren.

Datum: 27 juli 2024
Tijdstip:
 starten tussen 13:00 uur en 14:00 uur
Startpunt: Beerseweg 20, 5443 NL Haps
Kosten: € 42,50 per persoon

Aanmelden is verplicht, dus meld je snel aan via de site van Boeren en Tuinders pakken uit.

Kijk voor meer informatie op: www.landvancuijkboertbewust.nl

verras me met nog meer

Inspiratie

Ontmoet de boer(in)

Nationale Boerderijwinkel Awards 2025

Welke boerderijwinkel is jouw favoriet? Samen met Lekkerder bij de Boer, LTO Noord, Zoekdeboer en de Lokalist zijn we van start gegaan met de Nationale Boerderijwinkel Awards 2025.

Voor op tafel

10x verse asperges uit Midden- en Oost-Brabant

Heerlijk, ze zijn er weer: asperges! Het witte goud koop je natuurlijk lekker lokaal, vers van de boer en bij jou in de buurt. Door het natte seizoen zijn ze er nog niet overal, maar hier en daar zijn ze al verkrijgbaar. Houd de websites goed in de gaten om te zien wanneer de asperges beschikbaar zijn. Op deze tien adressen in Midden en Oost-Brabant kun je in ieder geval terecht:

Voor op tafel
asperges witte goud witte asperges seizoensgroente

10x verse asperges uit Zeeland en West-Brabant

Ook in West-Brabant en Zeeland zijn ze er weer: asperges! Het witte goud koop je natuurlijk lekker lokaal, vers van de boer en bij jou in de buurt. Door het natte seizoen zijn ze er nog niet overal, maar hier en daar zijn ze al verkrijgbaar. Houd de websites goed in de gaten om te zien wanneer de asperges beschikbaar zijn. Op deze tien adressen in West-Brabant en Zeeland kun je in ieder geval terecht: