Steppen en opscheppen

Hoeven

Kom heerlijk steppen om een luchtje te scheppen in prachtige omgeving en even bij te kleppen om daarna verwend te worden door de Plack die lekkere pulled chicken voor je opscheppen.

Al steppend over boerenlandpaden beleef je het mooie Groesbeekse landschap en waant je zich vrij in de natuur. De route is 13 kilometer en kan op het gemak afgelegd worden. Voor onderweg krijg je een drankje mee. Bij terugkomst kan je plaatsnemen op het boerenterras (Bodega de Plack) of in de wijngaard. Er staat een heerlijk broodje pulled chicken voor je klaar bereid van vlees van Betsy’s scharrelkip van de Plack. Start – en eindpunt van deze route is Wijngaard de Plack. Start tussen 10:30 en 12:00 uur.

Meer informatie lees je hier.

verras me met nog meer

Inspiratie

Voor de familie

9 x de leukste pluktuinen

Normaal haal je jouw groenten, fruit en bloemen op de markt, in de supermarkt of bij een speciaalzaak in de buurt. Lijkt het je leuk om samen met je kids fruit, groenten of bloemen zélf te plukken bij de boer? Wij hebben negen leuke adressen voor je verzameld!

Ontmoet de boer(in)

Maak kennis met geitenboer Christ Schippers (eigenaar van ’t Geitenboerke in Oerle)

Vanaf 1999 vind je in Oerle – aan de rand van Veldhoven – geitenboerderij ’t Geitenboerke. Sinds de oprichting is er een hoop veranderd. Naast de melkproductie van ruim 600 melkgeiten is ’t Geitenboerke een zorgboerderij en wordt er regelmatig een ‘meet & greet’ met de geiten georganiseerd. Eigenaar Christ Schippers vertelt met trots over zijn veelzijdige boerderij.

Voor op tafel

Koop eieren bij de boer: 10x kakelverse eieren in de buurt

Eieren zijn lekker én gezond. Je kan met een eitje alle kanten op: koken, bakken, pocheren, maak er een quiche van of draai zelf een eigengemaakte mayonaise. Bij de boer ben je aan het juiste adres voor kakelverse eieren. En zeg nou zelf: vers smaken ze toch het allerlekkerst?